$125.00
or 4 payments of $31.25 with
Info
MAZDA CX5 OXYGEN SENSOR
POST CAT, 2.5, PETROL, KE,
SUITS MODELS 02/2013 TO 12/2016
THIS PART IS USED
Ref: #497387 (#TMP-1900218) - vstock#VA13449
| SKU | 497387 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.010m |
| Assembled Width | 0.010m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review