or 4 payments of $29.75 with
Info
MAZDA CX5Â KFÂ STEERING INTERMEDIATE SHAFTÂ Â
SUITS MODELSÂ 02/2017 TO 2023
THIS PART IS USED
Ref: #480545 (#TMP-1832768) - vstock#VA12629I
| SKU | 480545 |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Assembled Length | 0.070m |
| Assembled Height | 0.010m |
| Assembled Width | 0.010m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review