$132.00
or 4 payments of $33.00 with
Info
MAZDA CX5 KF, RIGHT REAR CALIPER
SUITS AUSTRALIAN VEHICLES ONLY
SUITS MODELS 02/2017 TO 2025
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1867709 - vstock#VA13045
| SKU | TMP-1867709 |
| Shipping Weight | 5.3000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review