or 4 payments of $35.75 with
Info
MAZDA CX5 KF, RIGHT FRONT HUB ASSEMBLY
AWD TYPE
SUITS MODELS 02/2017 TO PRESENTÂ
THIS PART IS USED
Ref: #449994 (#TMP-1736672) - vstock#VA12001
| SKU | 449994 |
| Shipping Weight | 16.0000kg |
| Shipping Width | 0.370m |
| Shipping Height | 0.320m |
| Shipping Length | 0.370m |
| Assembled Length | 0.370m |
| Assembled Height | 0.320m |
| Assembled Width | 0.370m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review