$144.00
or 4 payments of $36.00 with
Info
MAZDA CX5 KF, RIGHT FRONT DOOR TRIMÂ
LEATHER, NON CLOTH INSERT
SUITS MODELS 02/2017 TO 2025
THIS PART IS USED
Ref: #484670 (#TMP-1860418) - vstock#VA12956I
| SKU | 484670 |
| Shipping Weight | 3.7000kg |
| Shipping Width | 0.560m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 1.140m |
| Assembled Length | 1.140m |
| Assembled Height | 0.160m |
| Assembled Width | 0.560m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review