Description
MAZDA CX5  KF,  PETROL 2.5 PY-VPR CODE ENGINE  USED
SUITS MODELSÂ Â 02/2017 TO 01/2018Â
THIS ENGINE HAS PASSED OUR TESTING
THIS ENGINE WILL NOT INCLUDE ALTERNATOR, AC & STEERING PUMP, STARTER MOTOR,
EXHAUST MANIFOLD,THROTTLE BODY,STEERING PUMP, UNLESS STATED
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS ENGINE IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #487547 (#TMP-1866116) - vstock#VA13012I
Specifications
| SKU | 487547 |
| Shipping Weight | 200.0000kg |
| Shipping Width | 0.800m |
| Shipping Height | 0.800m |
| Shipping Length | 0.750m |
| Assembled Length | 0.750m |
| Assembled Height | 0.800m |
| Assembled Width | 0.800m |
Reviews
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review