or 4 payments of $30.25 with
Info
MAZDA CX5 KF, LEFT FRONT DRIVESHAFT
AUTO, AWD, PETROL
SUITS MODELS 02/2017 TO 2025
THIS PART IS USED
Ref: #493109 (#TMP-1883777) - vstock#VA13227
| SKU | 493109 |
| Shipping Weight | 4.5000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.860m |
| Assembled Length | 0.860m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.120m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review