or 4 payments of $30.25 with
Info
MAZDA CX5  KF,  LEFT FRONT DOOR WINDOW
 LAMINATED TYPE
SUITS MODELSÂ Â 02/2017 TO 2025
THIS PART IS USED
Ref: #484684 (#TMP-1860388) - vstock#VA12956I
| SKU | 484684 |
| Shipping Weight | 4.1500kg |
| Shipping Width | 0.760m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.600m |
| Assembled Length | 0.600m |
| Assembled Height | 0.050m |
| Assembled Width | 0.760m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review