or 4 payments of $30.25 with
Info
 MAZDA CX5 KF, LEFT FRONT CALIPER
 TWIN PISTON TYPE
SUITS MODELS 01/2017 TO 2022
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1883898 - vstock#VA13227
| SKU | TMP-1883898 |
| Shipping Weight | 5.3000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review