$113.00
or 4 payments of $28.25 with
Info
Mazda Cx5, Kf, Dual Fan Assembly
Petrol, 2.5, Py-Vptr Code, Turbo,
Suits Models 11/2018 To 2024
THIS PART IS USED
Ref: #493107 (#TMP-1883822) - vstock#VA13227
| SKU | 493107 |
| Shipping Weight | 9.0000kg |
| Shipping Width | 0.650m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.650m |
| Assembled Length | 0.650m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.650m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review