or 4 payments of $58.75 with
Info
 MAZDA CX5 KF, ALTERNATOR
 PETROL, 2.5, PY-VPR CODE, 100AMP, NON TURBO,
SUITS MODELS 02/2017 TO 2025
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1867609 - vstock#VA13045
| SKU | TMP-1867609 |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.250m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review