or 4 payments of $31.25 with
Info
MAZDA CX5 KE, RIGHT FRONT SEAT BELT STALK ONLY
SUITS MODELS 02/2012 TO 12/2016
THIS PART IS USED
Ref: #486997 (#TMP-1865169) - vstock#VA13000
| SKU | 486997 |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.250m |
| Assembled Height | 0.250m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review