or 4 payments of $27.00 with
Info
MAZDA CX5 KE, LEFT TAILLIGHT BUMPER REFLECTOR
SUITS MODELS 02/2012 TO 12/2016
THIS PART IS USED
Ref: #486986 (#TMP-1865179) - vstock#VA13000
| SKU | 486986 |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.900m |
| Assembled Length | 0.900m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review