or 4 payments of $30.25 with
Info
Mazda Cx5, Ke-Kf, Right Rear Trailing Arm
Suits Models 01/2015 To 2024
THIS PART IS USED
Ref: #493122 (#TMP-1883883) - vstock#VA13227
| SKU | 493122 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.380m |
| Assembled Length | 0.380m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.380m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review