or 4 payments of $24.75 with
Info
Mazda Cx5 Ke, Front Sway Bar
Suits Models 02/2012 To 12/2016
NOTES:
WITH LINK PINS AND BRACKETS,
THIS PART IS USED
Ref: #486999 (#TMP-1865189) - vstock#VA13000
| SKU | 486999 |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.900m |
| Assembled Length | 0.900m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review