or 4 payments of $343.75 with
Info
Mazda Cx5 Ke 2.2 Diesel 4.090 Ratio Rear Diff Centre
 Auto T/mÂ
Suits Models  02/2012 To 12/2016
THIS PART IS USED
Ref: #415584 (#TMP-1608237) - vstock#VA10000
| SKU | 415584 |
| Shipping Weight | 35.0000kg |
| Shipping Width | 0.340m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.430m |
| Assembled Length | 0.430m |
| Assembled Height | 0.260m |
| Assembled Width | 0.340m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review