or 4 payments of $25.75 with
Info
MAZDA CX3Â RIGHT SIDE TAILGATE LAMP
WITH LED TYPE, DK,
SUITS MODELS 06/2018 TO 2025
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1883140 - vstock#VA13079
| SKU | TMP-1883140 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.750m |
| Assembled Length | 0.750m |
| Assembled Height | 0.130m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review