$125.00
or 4 payments of $31.25 with
Info
MAZDA CX3, HANDBRAKE LEVER
SUITS MODELS 03/2015 TO 2023
THIS PART IS USED
Ref: #484207 (#TMP-1866021) - vstock#VA13011I
| SKU | 484207 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Assembled Length | 0.400m |
| Assembled Height | 0.250m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review