$157.00
or 4 payments of $39.25 with
Info
MAZDA CX3 DK PETROL, AIR COND CONDENSER
SUITS MODELSÂ 03/2015 TO 2022
THIS PART IS USED
Ref: #496317 (#TMP-1895648) - vstock#VA13025
| SKU | 496317 |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.440m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.850m |
| Assembled Length | 0.850m |
| Assembled Height | 0.050m |
| Assembled Width | 0.440m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review