or 4 payments of $35.75 with
Info
MAZDA CX3 DK AUTOMATIC, RADIATOR (2.0, PETROL)Â
SUITS MODEL 03/2015 TO 2023
THIS PART IS USED
Ref: #484229 (#TMP-1866040) - vstock#VA13011I
| SKU | 484229 |
| Shipping Weight | 2.5000kg |
| Shipping Width | 0.430m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.650m |
| Assembled Length | 0.650m |
| Assembled Height | 0.080m |
| Assembled Width | 0.430m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review