or 4 payments of $31.00 with
Info
MAZDA BT50 UR 3.2 DIESEL, FAN SHROUD
SUITS MODELS 09/2015 TO 06/2020
THIS PART IS USED
Ref: #492428 (#TMP-1887432) - vstock#VA13210
| SKU | 492428 |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.600m |
| Shipping Length | 0.600m |
| Assembled Length | 0.600m |
| Assembled Height | 0.600m |
| Assembled Width | 0.100m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review