or 4 payments of $21.50 with
Info
MAZDA BT50 UP-UR, ENGINE ECU SEC SET
2.2, DIESEL, TURBO, P/N AB3912A650DF, (ECU/IMM/READER/KEY)
SUITS MODELSÂ 10/2011 TO 06/2020Â
THIS PART IS USED
Ref: #480912 (#TMP-1851363) - vstock#VA12858
| SKU | 480912 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.170m |
| Assembled Height | 0.040m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review