or 4 payments of $23.75 with
Info
MAZDA BT50 UP-UR,  ENGINE ECU ONLY
3.2, DIESEL, TURBO, P/N AB3912A650FF
SUITS MODELSÂ Â Â 10/2011 TO 06/2020Â
THIS PART IS USED
Ref: #474095 (#TMP-1824603) - vstock#VA12575
| SKU | 474095 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.170m |
| Assembled Height | 0.040m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review