or 4 payments of $60.50 with
Info
MAZDA BT50 UP-UR DIESEL, STEERING PUMP
SUITS MODELS 10/2011 TO 06/2020
THIS PART IS USED
Ref: #493400 (#TMP-1887487) - vstock#VA13234
| SKU | 493400 |
| Shipping Weight | 60.4500kg |
| Shipping Width | 1.270m |
| Shipping Height | 0.762m |
| Shipping Length | 3.048m |
| Assembled Length | 3.048m |
| Assembled Height | 0.762m |
| Assembled Width | 1.270m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review