or 4 payments of $39.50 with
Info
MAZDA BT50 UN, RIGHT FRONT DOOR TRIM
 (WITH POWER WINDOW TYPE)
SUITS MODELS 11/2006 TO 09/2011
THIS PART IS USED
Ref: #489833 (#TMP-1879127) - vstock#VA12873
| SKU | 489833 |
| Shipping Weight | 3.7000kg |
| Shipping Width | 0.560m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 1.140m |
| Assembled Length | 1.140m |
| Assembled Height | 0.160m |
| Assembled Width | 0.560m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review