$143.00
or 4 payments of $35.75 with
Info
MAZDA BT50 LEFT TAILLIGHTÂ UP UTEÂ UPPERÂ WITH RED SURROUND TYPEÂ UL4J51160A GENUINE
THIS PART IS NEW GENUINE.
Ref #P-8842
| SKU | P-8842 |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.900m |
| Assembled Length | 0.900m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review