or 4 payments of $96.25 with
Info
MAZDA BT50 FORD RANGER, ENGINE ECU SEC SET
3.2, DIESEL, TURBO, P/N AB3912A650KD, (ECU/IMM/READER/KEY)
SUITSÂ BT50Â UP-URÂ Â MODELSÂ Â 10/2011 TO 06/2020Â Â
SUITS RANGER PXÂ Â MODELSÂ 06/2011 TO 06/2015Â Â
THIS PART IS USED
Ref: #495297 (#TMP-1895313) - vstock#VA13107
| SKU | 495297 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.170m |
| Assembled Height | 0.040m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review