or 4 payments of $28.25 with
Info
Mazda Bt50 Ford Ranger, Air Cond Compressor
Hs15 Rzwala-07
Suits Bt50 Un Models 11/2006 To 09/2011
Suits Ranger Pj-Pk Models 12/2006 To 06/2011
THIS PART IS USED
Ref: #490257 (#TMP-1879119) - vstock#VA12873
| SKU | 490257 |
| Shipping Weight | 8.0000kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.350m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.350m |
| Assembled Width | 0.350m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review