or 4 payments of $16.25 with
Info
Mazda Bt50 Ford Ranger 2.5/3.0 Diesel Egr Cooler
Suits Bt50 Un Models 11/2006 To 09/2011
Suits RANGER Pj-Pk Models 12/2006 To 06/2011
THIS PART IS USED
Ref #495760 - vstock#VA11082
| SKU | 495760 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Assembled Length | 0.270m |
| Assembled Height | 0.120m |
| Assembled Width | 0.300m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review