or 4 payments of $343.75 with
Info
MAZDA BRAVO 4.44 RATIO, REAR DIFF CENTRE
4WD, 2.5, DIESEL, NON LSD TYPE
SUITS MODELSÂ 10/2002 TO 10/2006
THIS PART IS USED
Ref: #489066 (#TMP-1879085) - vstock#VA13215
| SKU | 489066 |
| Shipping Weight | 35.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.350m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.350m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review