$176.00
or 4 payments of $44.00 with
Info
 MAZDA 6 GJ, SEDAN, CONSOLE LID ONLY
SUITS MODELS 11/2012 TO 06/2016
THIS PART IS USED
Ref: #491189 (#TMP-1880676) - vstock#VA13252
| SKU | 491189 |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.900m |
| Assembled Length | 0.900m |
| Assembled Height | 0.300m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review