or 4 payments of $24.75 with
Info
MAZDA 6 GG/GY, STABILIZER BAR (STD TYPE)
SUITS MODELS 09/2002 TO 01/2008
NOTES:
WITH LINK PINS AND BRACKETS,
THIS PART IS USED
Ref: #483340 (#TMP-1859438) - vstock#VA12934
| SKU | 483340 |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.900m |
| Assembled Length | 0.900m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review