$146.00
or 4 payments of $36.50 with
Info
MAZDA 6 GG/GY S1, LEFT DRIVESHAFT
(2WD, AUTO 4SPD, PETROL TYPE)
SUITS MODELS 09/2002 TO 07/2005
THIS PART IS USED
Ref: #483324 (#TMP-1859330) - vstock#VA12934
| SKU | 483324 |
| Shipping Weight | 4.5000kg |
| Shipping Width | 0.120m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.860m |
| Assembled Length | 0.860m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.120m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review