$520.00
or 4 payments of $130.00 with
Info
MAZDA 6 GG/GY, RIGHTÂ POWERÂ DOOR MIRROR (3 WIRE TYPE)
SUITS MODELS 09/2002 TO 02/2008
NOTES:
HAS SOME CLEAR COAT PEEL EXT COLOUR CODE: 25H
THIS PART IS USED
Ref: #476299 (#TMP-1832076) - vstock#VA12729
| SKU | 476299 |
| Shipping Weight | 2.9900kg |
| Shipping Width | 0.071m |
| Shipping Height | 0.063m |
| Shipping Length | 0.138m |
| Assembled Length | 0.138m |
| Assembled Height | 0.063m |
| Assembled Width | 0.071m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review