or 4 payments of $462.50 with
Info
MAZDA 6 GG/GYÂ PETROL 2.3 L3, ENGINE
ALLOY ROCKER COVERÂ
SUITS MODELSÂ 09/2002 TO 04/2003
THIS ENGINE HAS PASSED OUR TESTING
THIS ENGINE WILL NOT INCLUDE ALTERNATOR,Â
AC & STEERING PUMP, STARTER MOTOR, EXHAUST MANIFOLD,
THROTTLE BODY, STEERING PUMP, UNLESS STATED
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS ENGINE IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #491411 (#TMP-1882993) - vstock#VA13257
| SKU | 491411 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.650m |
| Shipping Height | 0.800m |
| Shipping Length | 0.840m |
| Assembled Length | 0.840m |
| Assembled Height | 0.800m |
| Assembled Width | 0.650m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review