or 4 payments of $51.50 with
Info
MAZDA 6 GG/GY, LEFT REAR COIL SPRING
SUITS MODELS 09/2002 TO 01/2008
THIS PART IS USED
Ref: #483330 (#TMP-1859447) - vstock#VA12934
| SKU | 483330 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.180m |
| Shipping Length | 0.460m |
| Assembled Length | 0.460m |
| Assembled Height | 0.180m |
| Assembled Width | 0.180m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review