or 4 payments of $32.00 with
Info
MAZDA 6  GG/GY,  GEAR STICK SHIFTER
MANUAL T/M TYPE, 5 SPEED
SUITS MODELSÂ Â Â 09/2002 TO 07/2005
THIS PART IS USED
Ref: #491412 (#TMP-1882995) - vstock#VA13257
| SKU | 491412 |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Assembled Length | 0.050m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review