or 4 payments of $32.50 with
Info
 MAZDA 6, CX5, 3, ACCELERATOR PEDAL ASSEMBLY
SUITSÂ 6Â GLÂ MODELS 07/2016 TO 2024
SUITSÂ CX5Â KFÂ MODELS 02/2017 TO 2025
SUITS 3Â BMÂ MODELS 06/2013 TO 05/2016
NOTES:
ACCELERATOR
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1900142 - vstock#VA13446I
| SKU | TMP-1900142 |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.250m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.050m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review