or 4 payments of $35.75 with
Info
MAZDA 3 CX3, RIGHT FRONT HUB ASSEMBLYÂ
SUITS 3 BM-BN MODELS 11/2013 TO 2019
SUITSÂ CX3 DKÂ MODELS 03/2015 TO 2019Â
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1772174 - vstock#VA12206
| SKU | TMP-1772174 |
| Shipping Weight | 8.0000kg |
| Shipping Width | 0.370m |
| Shipping Height | 0.320m |
| Shipping Length | 0.370m |
| Assembled Length | 0.370m |
| Assembled Height | 0.320m |
| Assembled Width | 0.370m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review