or 4 payments of $22.00 with
Info
MAZDA 3 BM-BN SEDAN/HATCH, RH REAR DOOR SHELL WITH HINGES
SUITS MODELS 11/2013 TO 02/2019
All Panel items are Pickup only
This item is unable to be shipped due to possible transit damages that are out of our control
NOTES:
SHELL WITH HINGES,EXT COLOUR CODE: 38P
NOTES:
All Panel items are Pickup only. This item is unable to be shipped due to possible transit damages that are out of our control.
THIS PART IS USED
Ref: #496206 (#TMP-1898243) - vstock#VA13402
| SKU | 496206 |
| Shipping Weight | 23.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 1.000m |
| Shipping Length | 0.750m |
| Assembled Length | 0.750m |
| Assembled Height | 1.000m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review