or 4 payments of $35.75 with
Info
MAZDA 3Â BM-BN, RIGHT REARÂ CALIPER
(MANUAL HANDBRAKE TYPE)
SUITS MODELS 06/2013 TO 02/2019
THIS PART IS USED
Ref: #496166 (#TMP-1898283) - vstock#VA13402
| SKU | 496166 |
| Shipping Weight | 10.6000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Assembled Length | 0.400m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.300m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review