or 4 payments of $109.75 with
Info
MAZDA 3 BL,  MANIFOLD- CATALYTIC CONVERTER
CAT TYPE, 2.0, PETROL, NON SkyActiv
SUITSÂ MODELSÂ 04/2009 TO 10/2013
NOTES:
CAT BIN
THIS PART IS USED
Ref: #495306 (#TMP-1895266) - vstock#VA13425
| SKU | 495306 |
| Shipping Weight | 3.5000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.320m |
| Assembled Length | 0.320m |
| Assembled Height | 0.120m |
| Assembled Width | 0.180m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review