or 4 payments of $24.75 with
Info
Mazda 3, Bl, Front Sway Bar StabilizerÂ
With Link Pins And Brackets
Suits Models 04/2009 To 10/2013
NOTES:
WITH LINK PINS AND BRACKETS,
THIS PART IS USED
Ref: #486054 (#TMP-1864921) - vstock#VA12983I
| SKU | 486054 |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.900m |
| Assembled Length | 0.900m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review