or 4 payments of $31.25 with
Info
MAZDA 2Â DE1 SERIESÂ OXYGEN SENSORÂ
 1.5, PRE-CAT
SUITS MODELSÂ 09/2007 TO 09/2014
THIS PART IS USED
Ref: #490288 (#TMP-1880634) - vstock#VA13188
| SKU | 490288 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.010m |
| Assembled Width | 0.010m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review