or 4 payments of $337.50 with
Info
MAZDA 2 DE SERIES PETROL 1.5 MANUAL, GEARBOX
SUITS MODELS 09/2007 TO 09/2014
THIS TRANSMISSION OR GEARBOX IS COVERED BY 2 MONTH REPLACEMENT WARRANTY
NOTES:
PARTS ONLY WARRANTY NO LABOUR COVERAGE -EXTRA $250 FOR LABOUR COVERAGE
THIS PART IS USED
Ref: #490309 (#TMP-1880574) - vstock#VA13188
| SKU | 490309 |
| Shipping Weight | 60.0000kg |
| Shipping Width | 0.197m |
| Shipping Height | 0.197m |
| Shipping Length | 0.197m |
| Assembled Length | 0.197m |
| Assembled Height | 0.197m |
| Assembled Width | 0.197m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review