or 4 payments of $28.25 with
Info
Mazda 2 De Series, Front Bumper Main Reinforcement
 4 Bolt Type
Suits Models 09/2007 To 09/2014
THIS PART IS USED
Ref: #494218 (#TMP-1882872) - vstock#VA13214
| SKU | 494218 |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.180m |
| Shipping Length | 1.200m |
| Assembled Length | 1.200m |
| Assembled Height | 0.180m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review