or 4 payments of $28.25 with
Info
Mazda 2 De Series, Air Cond Compressor
1.5, Zy, Calsonic P/n Dr08-61450,
Suits Models 09/2007 To 09/2014Â
THIS PART IS USED
Ref: #491808 (#TMP-1885105) - vstock#VA13279
| SKU | 491808 |
| Shipping Weight | 7.0000kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.210m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.230m |
| Assembled Height | 0.210m |
| Assembled Width | 0.140m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review