or 4 payments of $32.50 with
Info
MAZDA BT50 FORD RANGER PX1 4WD 2WD HIGH RIDE LEFT FRONT LOWER ARM
THIS PART IS NEW AFTERMARKET.
Ref #P-2099
| SKU | P-2099 |
| Shipping Weight | 8.1000kg |
| Shipping Width | 0.550m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.530m |
| Assembled Length | 0.530m |
| Assembled Height | 0.120m |
| Assembled Width | 0.550m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review