or 4 payments of $31.25 with
Info
 LDV T60 SK8C, REAR TAILGATE GARNISH
 NON LED TYPE,
SUITS MODELS 09/2021 TO 2024
THIS PART IS USED
Ref: #492513 (#TMP-1871823) - vstock#VA12887
| SKU | 492513 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.750m |
| Assembled Length | 0.750m |
| Assembled Height | 0.130m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review