or 4 payments of $38.50 with
Info
 LDV T60  SK8C,  LEFT FRONT UPPER CONTROL ARM
SUITSÂ MODELS Â 07/2017 TO 07/2021
THIS PART IS USED
Ref: #496472 (#TMP-1896784) - vstock#VA13388I
| SKU | 496472 |
| Shipping Weight | 4.5000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Assembled Length | 0.350m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.300m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review